Δευτέρα

08:30-10:00 Πρωινή Ατζέντα – με την Σοφία Κοντοθανάση

10:00-14:00 Τηλεπωλήσεις

10:00-14:00 Κόντρα & Ρήξη

15:00-17:00 Παράθυρο στη Θεσσαλία – με τον Δημήτρη Μαρέδη

17:00-17:55 Η ώρα της αλήθειας – με το Νίκο Κωνσταντινίδη

18:00-19:00 Δελτίο ειδήσεων – με τoν Απόστολο Ράιδο

19:00-21:30 Τηλεπωλήσεις

21:30-22:30 Δελτίο ειδήσεων – με την Ευη Ράπτη

22:30-00:00 Πολιτικό Φόρουμ – με τον Χρήστο Λουκά

00:00-01:45 Ελληνική Ταινία

Τρίτη

08:30-10:00 Πρωινή Ατζέντα – με την Σοφία Κοντοθανάση

10:00-14:00 Τηλεπωλήσεις

14:00-15:00 Κοντρα & Ρήξη

15:00-17:00 Παράθυρο στη Θεσσαλία – με τον Δημήτρη Μαρέδη

17:00-17:55 Η ώρα της αλήθειας – με το Νίκο Κωνσταντινίδη

18:00-19:00 Δελτίο ειδήσεων – με τoν Απόστολο Ραιδο

19:00-20:00 Μυστικά Γυναικών – με την Χάρις Σπυροπούλου

20:00-21:30 Τηλεπωλήσεις

21:30-22:30 Δελτίο ειδήσεων – με την Ευη Ράπτη

22:30-00:00 Αγροτική Γή – με τον Χρήστο Αθανασιάδη

00:00-01:45 Ελληνική Ταινία

Τετάρτη

08:30-10:00 Πρωινή Ατζέντα – με την Σοφία Κοντοθανάση

10:00-14:00 Τηλεπωλήσεις

14:00-15:00 Κοντρα & Ρηξη

15:00-17:00 Παράθυρο στη Θεσσαλία – με τον Δημήτρη Μαρέδη

17:00-17:55 Η ώρα της αλήθειας – με το Νίκο Κωνσταντινίδη

18:00-19:00 Δελτίο ειδήσεων – με τoν Απόστολο Ραιδο

19:00-20:00 Ολα για την Υγεία – με την Μαρία Τόπα

20:00-21:30 Τηλεπωλήσεις

21:30-22:30 Δελτίο ειδήσεων – με την Ευη Ραπτη

22:30-00:00 Τηλεπωλήσεις

00:00-01:45 Ελληνική Ταινία

Πέμπτη

08:30-10:00 Πρωινή Ατζέντα – με την Σοφία Κοντοθανάση

10:00-14:00 Τηλεπωλήσεις

14:00-15:00 Κόντρα & Ρήξη

15:00-17:00 Παράθυρο στη Θεσσαλία – με τον Δημήτρη Μαρέδη

17:00-17:55 Τηλεπωλήσεις

18:00-19:00 Δελτίο ειδήσεων – με τoν Απόστολο Ράιδο

19:00-20:00 Μύθος & Αλήθεια – με τον Λάμπρο Γιώτη

20:00-21:30 Τηλεπωλήσεις

21:00-22:30 Δελτίο ειδήσεων – με την Ευη Ράπτη

22:30-23:30 Θέλω την Υγεία μου –  με την Ελευθερία Τζανακούλη

23:30-01:00 Ελληνική Ταινία

Παρασκευή

08:30-10:00 Πρωινή Ατζέντα – με την Σοφία Κοντοθανάση

10:00-14:00 Τηλεπωλήσεις

14:00-15:00 Κοντρα & Ρήξη

15:00-17:00 Παράθυρο στη Θεσσαλία – με τον Δημήτρη Μαρέδη

17:00-17:55 Τηλεπωλήσεις

18:00-19:00 Δελτίο ειδήσεων – με τoν Απόστολο Ράιδο

19:00-21:30 Τηλεπωλήσεις

21:30-22:30 Δελτίο ειδήσεων – με την Ευη Ράπτη

22:30-00:00 Τηλεπωλήσεις

00:00-01:45 Ελληνική Ταινία

Σάββατο

06:30-15:15 Τηλεπωλήσεις

15:15-16:15 Κόντρα και Ρήξη με τον Κυριάκο Βελόπουλο

16:15-18:00 Τηλεπωλήσεις

18:00-18:30 Δελτίο Ειδήσεων

18:30-20:30 Αγά…πη τηλεοπτική – με τη Ντέμη Αγά

20:30-23:00 Τηλεπωλήσεις

23:00-01:30 Κώδικας Μυστηρίων

Κυριακή

08:00-10:30 Θεία Λειτουργία

10:30-15:30 Τηλεπωλήσεις

15:30-16:30 Κοντρα και Ρήξη με τον Κυριάκο Βελόπουλο (E)

16:30-18:00 Dolce vita – με τον Κώστα Αργυρούση

18:00-18:30 Δελτίο Ειδήσεων με την Τζέλλα Νίττη

18:30-21:30
Τηλεπωλήσεις

21:30-23:30 Αστρα Σπορ – με τους Γιώργο Αποστολακόπουλου, Λάζαρο Παπαδούλη

23:30-01:30 Κυριακάτικη Αρένα – με τους Απόστολο Γαλάτη και Γιάννη Καλογιάννη