Connect with us

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΣΑΚΕ: Το πρόγραμμα μέχρι την 4η αγωνιστική της Α1 Ανδρών 2019-20

Published

on

Ο ΕΣΑΚΕ γνωστοποίησε το πρόγραμμα των τεσσάρων πρώτων αγωνιστικών στην Α1 Ανδρών της αγωνιστικής περιόδου 2019-20. Αναλυτικά:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-9-2019

ΓΗΠΕΔΟ                                 ΩΡΑ          ΑΓΩΝΑΣ

Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ                    15:45     Ήφαιστος Λήμνου–Ρέθυμνο

Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ          15:45     Κολοσσός Ρόδου– Πανιώνιος

Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ        15:45     Ιωνικός Νικαίας–Λαύριο

Κ.Γ. ΠεριστέριΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ   15:45     Περιστέρι-Ηρακλής

ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ                  17:45     Λάρισα–Προμηθέας Πατρών

ΟΑΚΑ                                  19:00     Παναθηναϊκός-ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-9-2019

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ                           17:45     Άρης-ΠΑΟΚ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5-10-2019

ΓΗΠΕΔΟ                                 ΩΡΑ          ΑΓΩΝΑΣ

Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ                  15:45     Ρέθυμνο-Περιστέρι

Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ        15:45     Πανιώνιος–Ηφαιστος Λήμνου

ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ                        15:45     Προμηθέας Πατρών-Ιωνικός Νικαίας

PAOK SPORTS ARENA                     15:45     ΠΑΟΚ–Λάρισα

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                             17:45     Ηρακλής-Άρης

ΚΥΡΙΑΚΗ 6-10-2019

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ                          17:00     Λαύριο–Παναθηναϊκός

ΟΑΚΑ                                  17:00     ΑΕΚ–Κολοσσός Ρόδου

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019

ΓΗΠΕΔΟ                                 ΩΡΑ          ΑΓΩΝΑΣ

Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ   15:45     Περιστέρι–Πανιώνιος

Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ          15:45     Κολοσσός Ρόδου–Λαύριο

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                             15:45     Ηρακλής–Ρέθυμνο

Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ                    15:45     Ήφαιστος Λήμνου–ΑΕΚ

Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ        17:45     Ιωνικός Νικαίας-ΠΑΟΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019

ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ                  18:00     Λάρισα-Άρης

ΟΑΚΑ                                  19:00     Παναθηναϊκός–Προμηθέας Πατρών

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-10-2019

ΓΗΠΕΔΟ                                 ΩΡΑ          ΑΓΩΝΑΣ

ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ                        15:45     Προμηθέας Πατρών–Κολοσσός Ρόδου

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ                           15:45     Άρης–Ιωνικός Νικαίας

ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ                  15:45     Λάρισα-Ηρακλής

Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ        15:45     Πανιώνιος–Ρέθυμνο

ΟΑΚΑ                                  17:00     ΑΕΚ-Περιστέρι

PAOK SPORTS ARENA                     17:45     ΠΑΟΚ–Παναθηναϊκός

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ                          17:45     Λαύριο–Ήφαιστος Λήμνου

 

ΠΗΓΗ: ΑΠΕ-ΜΠΕ

Περισσότερα Εδω

Advertisement

Advertisement

Εγγραφείτε στο Ενημερωτικό Δελτίο μας

Διατηρούμε τα δεδομένα σας ιδιωτικά και μοιράζεστε τα δεδομένα σας μόνο με τρίτα μέρη που καθιστούν δυνατή αυτή την υπηρεσία. Διαβάστε την Πολιτική Απορρήτου μας.

Δημοφιλή