Connect with us

ΘΕΣΣΑΛΙΑ

Ορισμός σειράς εκλογής και διορισμός αιρετών μελών στο Περιφερειακό Υπηρεσιακό Συμ­βούλιο Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης (Π.Υ.Σ.Π.Ε) Λάρισας

Published

on

Μετά από απόφαση του περιφερειακού Διευθυντή Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Θεσσαλίας, κ. Γιώργου Δοδοντσάκη, ορίστηκε η σειρά την οποία κατέλαβαν οι υποψήφιοι κάθε συνδυασμού, με βάση τους ψήφους που έ­λαβε ο καθένας ως εξής:

Δ.Α.Κ.Ε/ΠΕ

Αρ. Ψηφοδελτίων: 49

ΑΑ Ονοματεπώνυμο/Πατρώνυμο ν

Αή

Ψ

1 Δραγανιδάκης Δημήτριος του Στέφανου 31
2 Γκουτζέλας Αθανάσιος του Χρήστου 14
3 Λέτσιος Ιωάννης του Θεοδώρου 9
4 Ζανιάς Αχιλλέας του Ιωάννη 7
5 Κολοβός Νικόλαος του Δημητρίου 4

 

ΔΗΣΥ/ΑΚΕ

Αρ. Ψηφοδελτίων: 47

1 Χάμου Μαρία του Αθανασίου 28
2 Τριανταφύλλου Βασίλειος του Γεωργίου 10
3 Μποντικούλη Ευανθία του Ιωάννου 9
4 Κατσιαούνης Βασίλειος του Γρηγορίου 6
5 Τσενεκίδου Αναστασία του Κωνσταντίνου 5
6 Δεληζώνας Αθανάσιος του Δημητρίου 3
7 Καμπέρης Αθάνασιος του Κωνσταντίνου 3
8 Δημητριάδης Χρήστος του Νικολάου 2
9 Παναγιώτου Χρήστος του Νικολάου 2
10 Γεωργίου Φώτιος του Αριστείδη 0
11 Μπακάλμπαση Ελένη του 0
12 Παναγιώτου Βάιος του Ηρακλή 0

 

ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

Αρ. Ψηφοδελτίων: 10

1 Σιώκας Θεόδωρος του Θωμά 5
2 Γερόπουλος Περικλής (Πέρυ) του Αλεξάνδρου 3
3 Κοσμάνος Νικόλαος του Δημητρίου 3
4 Νταναβάρας Παντελεήμων του Στέργιου 2
5 Ζάγκας Βασίλειος του Λαζάρου 1
6 Κουκουθάκης Σωτήριος του Αποστόλου 1

 

ΑΥΤΟΝΟΜΟ ΔΙΚΤΥΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

Αρ. Ψηφοδελτίων: 10

1 Λιθοξοπούλου Σοφία του Αχιλλέα 3
2 Παπατζέλος Αθανάσιος του Κωνσταντίνου 3
3 Νάστας Κωνσταντίνος του Ιωάννη 2
4 Τζιόλης Δημήτριος του Κωνσταντίνου 2
5 Φωτίου Δημήτριος του Αθανασίου 2
6 Χατζηαυγέρη Ειρήνη του Αχιλλέα 2
7 Γεωργάκης Νικόλαος του Θεοδώρου 1
8 Καραγιώργου Όλγα του Χρήστου 1
9 Σπανός Γεώργιος του Κωνσταντίνου 1
10 Φτάρας Αχιλλέας του Νικολάου 1
11 Ακριβόπουλος Επαμεινώνδας του Αριστείδη 0
12 Ζιώγας Αθανάσιος του Δημητρίου 0
13 Λάτσιος Ηλίας του Σπυρίδωνα 0
14 Μανωλάκη Μαρία του Δημητρίου 0
15 Μπαμπαλιούτας Δημήτριος του Ιωάννη 0
16 Παπάζογλου Ιωάννης του Αντωνίου 0
17 Στατήρης Γεώργιος του Αποστόλου 0

 

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠ/ΚΩΝ

Αρ. Ψηφοδελτίων: 5

1 Μπίκας Χρήστος του Αντωνίου 2
2 Τσιός Δημήτριος του Βασιλείου 2
3 Γιώτας – Τσέλνικας Κωνσταντίνος του Αθανασίου 1
4 Γκαζγκάνη Όλγα του Νικολάου 1
5 Γκιάτος Ιωάννης του Θεοδώρου 1
6 Γκόγκας Γιώργος του Φώτη 1
7 Κοψαχείλης Ευθύμιος του Βασιλείου 1
8 Κατσάρα Αικατερίνη του Αθανασίου 0
9 Κωστούλας Απόστολος του Γεωργίου 0
10 Μυσίδου Λαμπρινή του Αργυρίου 0
11 Πατσίκας Αντρέας του Ιωάννη 0
12 Σερέτη Φανή του Ζήση 0
13 Σωτηρίου Βασίλειος του Γεωργίου 0
14 Τσαούση Ελένη του Αθανασίου 0

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ

Αρ. Ψηφοδελτίων: 5

1 Σεφεριάδου Ελένη του Ιωάννη 3
2 Κοσμοπούλου Φωτεινή του Ιωάννη 2
3 Φωτίου Γιώργος του Νικολάου 1
4 Αγιάννης Νικόλαος του Αστερίου 0
5 Δαούλα Κατερίνα του Θεοδώρου 0
6 Μουτσέλου Ευτυχία του Παναγιώτη 0
7 Συννεφακοπούλου Κυριακή του Βλάσιου 0
8 Τσάνης Θεοφάνης του Σπυρίδωνα 0
9 Τσιάρας Σπύρος του Χρήστου 0
10 Χριστοδούλου Αστέριος του Κωνσταντίνου 0
  1. Διορίζουμε τα τακτικά και αναπληρωματικά αιρετά μέλη του Περιφερειακού Υπηρεσιακού Συμβου­λίου Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης (Π.Υ.Σ.Π.Ε) Λάρισας:
  • Πρώτο τακτικό αιρετό μέλος τον Δραγανιδάκη Δημήτριο του Στέφανου με αναπληρωματικό μέλος τον Γκουτζέλα Αθανάσιο του Χρήστου.
  • Δεύτερο τακτικό αιρετό μέλος την Χάμου Μαρία του Αθανασίου με αναπληρωματικό μέλος τον Τριανταφύλλου Βασίλειο του Γεωργίου.

Η θητεία των ανωτέρω τακτικών και αναπληρωματικών μελών είναι διετής, αρχίζει την 1η Ιανουαρίου 2021 και λήγει την 31η Δεκεμβρίου 2022.

Περισσότερα Εδω

Advertisement
Advertisement

Advertisement

Advertisement
Advertisement

Advertisement
Advertisement

Εγγραφείτε στο Ενημερωτικό Δελτίο μας

Διατηρούμε τα δεδομένα σας ιδιωτικά και μοιράζεστε τα δεδομένα σας μόνο με τρίτα μέρη που καθιστούν δυνατή αυτή την υπηρεσία. Διαβάστε την Πολιτική Απορρήτου μας.

Δημοφιλή

Κάντε εγγραφή στο
νέο μας κανάλι!

Δείτε Δελτία Ειδήσεων - Εκπομπές - Ρεπορτάζ
ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΔΩ!
Ολα τα βίντεο απο το μεγαλυτερο καναλι της Θεσσαλίας
close-link
Click Me