Connect with us

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής των ομίλων του Europa Conference League

Published

on

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής των ομίλων του Europa Conference League έχουν ως εξής:

1ος όμιλος

Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Αλασκέρτ (Αρμενία)                  4-1

Ελσίνκι (Φινλανδία)-ΛΑΣΚ Λίντσερ (Αυστρία)                    0-2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(Σε 1 αγώνα)

Μακάμπι Τελ Αβίβ       3

ΛΑΣΚ Λίντσερ           3

Ελσίνκι                0

Αλασκέρτ               0

 

2ος όμιλος

Φλόρα Ταλίν (Εσθονία)-Γάνδη (Βέλγιο)                          0-1

Ανόρθωση (Κύπρος)-Παρτιζάν Βελιγραδίου (Σερβία)               0-2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(Σε 1 αγώνα)

Παρτιζάν               3

Γάνδη                  3

Ανόρθωση               0

Φλόρα Ταλίν            0

 

3ος όμιλος (22:00)

Μπόντο Γκλιμτ (Νορβηγία)-Ζόρια Λουχάνσκ (Ουκρανία)            3-1

Ρόμα (Ιταλία)-ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Βουλγαρία)                        5-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(Σε 1 αγώνα)

Ρόμα                   3

Μπόντο Γκλιμτ          3

ΤΣΣΚΑ Σόφιας           0

Ζόρια Λουχάνσκ         0

 

4ος όμιλος (22:00)

Ράντερς (Δανία)-Αλκμααρ (Ολλανδία)                            2-2

Γιάμπλονετς (Τσεχία)-Κλουζ (Ρουμανία)                         1-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(Σε 1 αγώνα)

Γιάμπλονετς            3

Αλκμάαρ                1

Ράντερς                1

Κλουζ                  0

 

5ος όμιλος (19:45)

Σλάβια Πράγας (Τσεχία)-Ουνιόν Βερολίνου (Γερμανία)            3-1

Μακάμπι Χάιφα (Ισραήλ)-Φέγενορντ (Ολλανδία)                   0-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(Σε 1 αγώνα)

Σλάβια Πράγας          3

Φέγενορτ               1

Μακάμπι Χάιφα          1

Ουνιόν Βερολίνου       0

 

6ος όμιλος (19:45)

Λίνκολν Ρεντ Ιμπς (Γιβραλτάρ)-ΠΑΟΚ (Ελλάδα)                   0-2

Σλόβαν Μπρατισλάβας (Σλοβακία)-Κοπεγχάγη (Δανία)         1-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(Σε 1 αγώνα)

Κοπεγχάγη              3

ΠΑΟΚ                   3

Λίνκολν Ρεντ Ιμπς      0

Σλόβαν Μπρατισλάβας    0

 

7ος όμιλος (19:45)

Μούρα (Σλοβενία)-Φίτεσε (Ολλανδία)                            0-2

Ρεν (Γαλλία)-Τότεναμ (Αγγλία)                                 2-2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(Σε 1 αγώνα)

Φίτεσε                 3

Τότεναμ                1

Ρεν                    1

Μούρα                  0

 

8ος όμιλος

Καϊράτ (Καζακστάν)-Ομόνοια (Κύπρος)                           0-0

Καραμπάχ (Αζερμπαϊτζάν)-Βασιλεία (Ελβετία)                    0-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(Σε 1 αγώνα)

Βασιλεία               1

Ομόνοια                1

Καραμπάχ               1

Καϊράτ                 1

ΠΗΓΗ: ΑΠΕ-ΜΠΕ

Περισσότερα Εδω

Advertisement

Advertisement
Advertisement

Εγγραφείτε στο Ενημερωτικό Δελτίο μας

Διατηρούμε τα δεδομένα σας ιδιωτικά και μοιράζεστε τα δεδομένα σας μόνο με τρίτα μέρη που καθιστούν δυνατή αυτή την υπηρεσία. Διαβάστε την Πολιτική Απορρήτου μας.

Δημοφιλή

Κάντε εγγραφή στο
νέο μας κανάλι!

Δείτε Δελτία Ειδήσεων - Εκπομπές - Ρεπορτάζ
ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΔΩ!
Ολα τα βίντεο απο το μεγαλυτερο καναλι της Θεσσαλίας
close-link
Click Me