Connect with us

ΜΠΑΣΚΕΤ

Ο Δενδρινός υποχρέωσε τον Πανιώνιο στην πρώτη του ήττα | Πήρε το ντέρμπι η Ένωση Ιλίου

Published

on

 

Whats App

Μπείτε στην ομάδα μας στο WhatsUP και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Ο “Ιστορικός” υποχρεώθηκε στην πρώτη του ήττα για τη φετινή σεζόν στη Β’ Εθνική από τον εξαιρετικό Πρωτέα Βούλας στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. 

Viber

Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Το πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής Ανδρών συνεχίστηκε με τα παιχνίδια της 16ης αγωνιστικής και τρεις αναβολές εξαιτίας της κακοκαιρίας. Ο Πρωτέας Βούλας έκανε την “έκπληξη” και επιβλήθηκε με 71-69 επί του Πανιωνίου μετά από “buzzer-beater” του Δενδρινού. //

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τους αγώνες:

1ος Όμιλος

Ένωση Ιλίου-Ηλυσιακός 72-68
Αχαγιά 82-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια ΑΝΑΒΟΛΗ
Μύκονος-Δάφνη Δ. ΑΝΑΒΟΛΗ

Εθνικός-Αίολος Αγυιάς 66-62

Κυριακή 05 Φεβρουαρίου

Παγκράτι-Μίλων (5/2)
ΝΕΟΛ-ΕΦΑΟΖ (5/2)

Μύκονος-Δάφνη Δ. ΑΝΑΒΟΛΗ

Οι αγώνες αναλυτικά:

Ένωση Ιλίου-Ηλυσιακός 72-68
Διαιτητές: Κωνσταντινόπουλος-Αργυρούδης-Δελαγραμμάτικας (Κουλούρης)
Δεκάλεπτα: 19-18, 39-35, 51-53, 62-62 κ.α., 72-68 παρ.
Ένωση Ιλίου (Πανούλιας – Αγγελόπουλος): Τσορμπατζόγλου 16(4), Σταθάκης 1, Σπυρόπουλος 7, Σαξιώνης 4(1), Φουντάς 4, Μπαρμπαρής 14(2), Μπέλλας 3(1), Δουρουντούς 6, Τσιουμπρής 17(1), Πανουσόπουλος Κ., Κοσμίδης, Κουτσούμπας
Ηλυσιακός (Σταθούλης – Τασιόπουλος): Σιγάλας 2, Μόρφος 6, Μόσιαλος 11(2), Γραμμαγικας 6(1), Φώτσης 7, Μπινιακος 6(2), Κουτσοκώστας 4, Θεοδωρίτσης 6, Στασινόπουλος 15, Αιβαζίδης 5, Κωστόπουλος.

Εθνικός-Αίολος Αγυιάς 66-62
Διαιτητές: Μαλαμάς-Νάστος-Μπακετέα (Παλάτος)
Δεκάλεπτα: 15-19, 32-30, 51-46, 66-62
Εθνικός (Χούμπαυλης): Μέξης 18, Ρουκάς, Σταματίου 8, Γκαβασιάδης 2, Ιωάννου, Καραφαντής, Βαθρακοκοίλης 10 (2), Καρυστινός 7 (1), Παπουτσής 6 (2), Ολύμπιος 10 (3), Αρκουμάνης 5 (1), Καπερώνης.
Αίολος Αγυιάς (Παπαδημητρίου): Χατζόπουλος 2, Πλώτας 14 (1), Βαλλής, Γιαννικόπουλος 8, Νιφόρας 7, Θανόπουλος 2, Παπαφωτίου 10 (2), Γκάτζιος 4, Κέκερης, Πουλάκης, Λυμπέρης 14 (2), Γοργότσης 1.

Βαθμολογία

1.Μίλωνας 30 (15-0)
2.Μύκονος 28 (13-2)
3.ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια 25 (10-5)
4.Εθνικός Πειραιά 25 (9-7)

—————————————
5.Αίολος Αγυιάς 23 (7-9)
6.Ένωση Ίλιου 23 (7-9)

—————————————
7.Παγκράτι 21 (7-7)
8.ΕΦΑΟ Ζωγράφου 21 (6-9)
9.Ηλυσιακός 20 (5-10)
10.ΝΕΟΛ 18 (4-10)

————————————–
11.Δάφνη Δαφνίου 18 (4-10)
12.Αχαγιά 82 18 (3-12)

H επόμενη αγωνιστική (17η, 11/2)

Ηλυσιακός-ΝΕΟΛ (12/2)
ΕΦΑΟΖ-Μύκονος
Δάφνη Δ.-Αχαγιά 82
Μίλων-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια (12/2)
Αίολος Αγυιάς-Ένωση Ιλίου
Παγκράτι-Εθνικός

2ος Όμιλος

ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πεύκη 83-66
ΑΟΚ Χανιά-Δούκας 59-78
Έσπερος Κ.-Διαγόρας Ρ. ΑΝΑΒΟΛΗ
Πρωτέας Β.-Πανιώνιος 71-69

Κυριακή 05 Φεβρουαρίου

ΟΦΗ-Π. Φάληρο (5/2)
Πανελευσιανικός-Αιγάλεω (5/2)

Οι αγώνες αναλυτικά:

ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πεύκη 83-66
Διαιτητές: Καλογερόπουλος Φ.-Γαρινή-Τζίμης (Λιμνιάτης)
Δεκάλεπτα: 22-15, 26-23, 24-16, 11-12
Α.Ε.Ν.Κ. (Λαδικός): Ιωάννου 18(1), Μοσχοβίτης 20(4), Στεργίου 8, Πετροδημόπουλος, Μανούσος 16(1), Χατζηνικόλας 8 (2), Μοίρας 8, Καρακώστας 5(1), Κασιούμης, Γιακουμής, Θανάτης, Κασούρης.
Πεύκη (Παύλος): Τσιότρας 7, Βουρτσής 3(1), Μακρυγιάννης 2, Φιλιπποπουλος 11, Ομάρ 10(2), Γεροκώστας, Τσαγγαράκης 2, Τσακίρης 11(2), Λέζος, Μουάτσος 2, Ψαρόπουλος 18(2).

ΑΟΚ Χανιά-Δούκας 59-78
Διαιτητές: Γρίβα-Παπαδόπουλος Χρ.-Χριστοδουλάκης (Χριστινάκης)
Δεκάλεπτα: 22-21, 33-38, 49-60, 59-78
ΑΟΚ Χανιά (Χρήστος Παπανικολάου): Λεβεντάκης, Διακόπουλος, Μακρίδης 3(1), Πατεράκης 6, Αλεξίου 2, Κουπλάκης, Σκέμπι, Ιωακειμίδης 6, Τασιούδης 21 (4), Κουτσαντωνάκης 9, Πρέλεβιτς 9, Παλαιοκρασσάς 3 (1).
Δούκας (Θεόδωρος Καλιώρας): Μαραγκόπουλος 2, Στεργίου 9 (1), Κοψιάς 13, Μιχαλάκης, Μιχαήλ 14 (1), Παπανδρέου 1, Λιβανός 4, Σωτηράκης 18 (3), Μαλτέζος 10, Λάκκας-Πριστούρης, Τσιτσιγιάννης 7 (1).

Πρωτέας Βούλας-Πανιώνιος 71-69
Διαιτητές: Αναστασίου-Φραγκούλη-Αυγερινός (Ηπιώτης)
Δεκάλετπα: 22-20, 36-46, 54-54, 71-69
Πρωτέας Βούλας (Δάγλας, Μόρφης): Δενδρινός 13 (3), Τσακναρίδης, Κυρίλης 12 (3), Παπαδάκος, Καραμαλέγκος Ι 5, Ματσάγγος 10 (1), Γάργαλης 16 (1), Σκορδάς 5, Καραμαλέγκος Η 10 (1), Βλάχος, Βισνιέφσκι, Φιλίππου
Πανιώνιος (Ταυρόπουλος, Καλούδης): Σκάνδαλος 6(1) , Παπαδιονυσίου Γ. 6(2), Λάζαρης, Παπαδιονυσίου Ε. 4, Αντωνάκης 8(2), Σαχπατζίδης 12, Μάντζαρης, Σταθόπουλος, Χάλαρης 14(1), Καραϊσκος, Τρύφωνας, Βεργίνης 19.

Βαθμολογία

1.Πανιώνιος 31 (15-1)
2.Πρωτέας Βούλας 29 (14-3)
3.Πανελευσινιακός 27 (12-3)
4.Παλαιό Φάληρο 25 (10-5)

—————————————-
5.ΑΕΝ Κηφισιάς 24 (8-8)
6.Αιγάλεω 23 (8-7)

—————————————
7.ΟΦΗ 22 (7-8)
8.Δούκας 22 (6-10)
9.Διαγόρας Ρόδου 20 (5-10)
10.Έσπερος Καλλιθέας 19 (5-9)

————————————–
11.Πεύκη 18 (3-12)
12.ΑΟΚ Χανιά 16 (0-16)

Η επόμενη αγωνιστική (17η αγων., 11/2)

Πεύκη-ΟΦΗ (12/2)
Π. Φάληρο-ΑΟΚ Χανιά
Δούκας-Πανελευσινιακός
Διαγόρας Ρ.-Αιγάλεω
Πανιώνιος-ΑΕ Ν. Κηφισιάς
Έσπερος Καλλιθέας-Πρωτέας Βούλας (12/2)

3ος Όμιλος

Ναύαρχος Βότσης-Δόξα Λευκάδας 76-85
Αναγέννηση Καρδίτσας-Φίλιππος Βέροιας 72-90
Τρίκαλα Basket-Έσπερος ΓΣ Λαμίας 96-103
Πρωτέας Γρεβενών-Βίκος Ιωαννίνων 69-73

Οι αγώνες αναλυτικά:

Ναύαρχος Βότσης-Δόξα Λευκάδας 76-85
Διαιτητές: Ντούρας-Ξέρας-Τοπαλίδης
Δεκάλεπτα: 18-23, 36-48, 58-68, 76-85
Ναύαρχος Βότσης (Καραμουσαλίδης): Κυρατζής 2, Ψάλτου 8, Χαβαλές 19(2), Βλασσόπουλος 21(3), Γκίζης 4, Αγριόπουλος 10(3), Παπαδόπουλος 6, Παππάς 6.
Δόξα Λευκάδας (Καλαμπάκος): Μάνα, Σταματέλος 3, Αργυρός 2, Βακουφτσής 10(2), Τζόλος 20(3), Χείλαρης 24(2), Μανάκας 12, Βούγιοβιτς 2, Βαγενάς 12(1).

Αναγέννηση Κ.-Φίλιππος Βέροιας 72-90
Διαιτητές: Εκίζογλου-Σελεβός-Κανελλίδης (Τέγα)
Δεκάλεπτα: 22-27, 37-52, 49-59, 72-90
Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Ψυχογυιός 12 (4), Σταμούλης 2, Τσιώτας 4, Ζώρζος 5, Πασχάλης 6, Κακαβούλης 9 (1), Καλλιάρας 22 (1), Παπαστολόπουλος 1, Λαφτσίδης 11
Φίλιππος Βέροιας (Κοθράς): Αποστολίδης 26 (7), Ιγγλέζος, Καραγιώργος 7 (1), Νικάι, Δημαλής 2, Ελευθεριάδης 14 (1), Ξενιτίδης 11 (1), Κωνσταντνινίδης 5, Γκάτζος 13 (1), Μπένας 9 (1), Πολυμένης, Αμανατίδης 3 (1)

Τρίκαλα Basket-Έσπερος ΓΣ Λαμίας 96-103
Διαιτητές: Ταρενίδης Κ.-Κοϊμτζόγλου-Μπακάλης (Γκαρτζονίκας)
Δεκάλεπτα: 21-23, 42-54, 65-76, 96-103
Tρίκαλα Basket (Φόρος): Μήνου 13(3), Κολότσιος 3(1), Παπαχρήστος 14(1), Μοσχόπουλος, Ράπτης 19, Μπουργανός, Τριανταφύλλου 13(3), Ψύρρας, Δέσπος 11, Βαβάτσικος 17(1), Νίκολιτς 6.
Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης Ι.-Ζαρονικόλας): Κυριακόπουλος 6(2), Βαζούκης 16(1), Τζόρτζεβιτς 27(1), Χατζηκυριακίδης 3(1), Μπακέας 3(1), Τεπετίδης 3(1), Προδρόμου 20(2), Παπαδάκης 14(3), Μαντικος 11(1).

Πρωτέας Γρ.-Βίκος Ιωαννίνων 69-73
Διαιτητές: Χρυσάφης-Σιταρίδης-Κολοκυθάς (Πλεξίδας)
Δεκάλεπτα: 26-19(10), 42-29, 53-51, 69-73
Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Μόρας 8, Αναστασόπουλος 9(2), Κλωναράς 7(1), Παλάσκας 10(2), Πέντιτς 15(2), Μαραβέγιας, Κουρέπης 8, Μιχαηλίδης 7(2), Κεραμάρης 5(1), Κατηρτζίδης, Ζήμπρας.
Βίκος Ιωαννίνων (Κωστόπουλος-Καΐκας): Γυφτάκης 2, Αναγνωστάκης 11(1), Ιωαννίδης 13, Τσιλούλης 11, Πάτρας 16, Δήμος, Καλαμπάκας 5, Σταυρόπουλος, Κοτσάνος 3, Μαρίνκοβιτς 11(3).

Ρεπό: Νίκη Βόλου, Ολυμπιακός Βόλου

Βαθμολογία

1.Εσπερος Λαμίας 26 (12-2)
2.Βίκος Ιωαννίνων* 24 (11-2)
3.Δόξα Λευκάδας* 23 (10-3)
4.Φίλιππος Βέροιας 23 (9-5)
5.Τρίκαλα Basket* 22 (10-2)
6.Νίκη Βόλου 21 (8-5)
7.Αναγέννηση Καρδίτσας* 16 (3-10)
8.Ναύαρχος Βότσης* 15 (2-11)
9.Πρωτέας Γρεβενών 15 (1-13)
10.Ολυμπιακός Βόλου 13 (0-13)

Η επόμενη αγωνιστική (17η, 11/2)

Φίλιππος Βέροιας-Τρίκαλα Basket
Δόξα Λευκάδας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Βίκος Ιωαννίνων-Ναύαρχος Βότσης
Ολυμπιακός Βόλου-Πρωτέας Γρεβενών

Ρεπό: Νίκη Βόλου, Εσπερος Λαμίας

4ος Όμιλος

ΧΑΝΘ-Γέφυρα 64-52
Μαχητές Πειραματικού Πεύκων-Μακεδονικός 54-59
ΔΕΚΑ-Λεύκιππος Ξάνθης 69-48
Σταυρούπολη-Ευκαρπία 79-92
Ερμής Λαγκαδά-Πανσερραϊκός 52-46

Οι αγώνες αναλυτικά:

ΧΑΝΘ-Γέφυρα 64-52
Διαιτητές: Κοντογιάννης-Αναστασιάδης Β.-Δικταπανίδης (Πανταζής)
Δεκάλεπτα: 14-20, 35-34, 54-41, 64-52
ΧΑΝΘ (Καραπιπερίδης-Μωυσιάδης): Βλάσιος 7, Αλτίνης 11(2), Ιωάννου 14, Τσιρογιάννης, Ζωίδης, Μπρόζος 7(1), Μαργαριτόπουλος 1, Χιτικούδης 20(1), Ζιάκας 2, Κομνιανίδης, Επαμεινώνδας 2, Τσιριλάκης.
ΜΓΣ Γέφυρας (Τζιβάνης): Κελεσίδης 7, Ζεϊμπέκης 4, Μπάρμπας, Σαμαράς 3(1), Φόρογλου 3, Σιώπης 13(3), Κουτουξίδης 14(2), Αλευρίδης, Καλαϊτζίδης 4, Λαζάρου 4, Στράτος.

Μαχητές Πειραματικού Πεύκων-Μακεδονικός 54-59
Διαιτητές: Σαρακενίδης-Βασιλόπουλος-Τσάνταλη (Τοζακίδης)
Δεκάλεπτα: 11-14, 32-37, 44-43, 54-59
Μαχητές Πειραματικό Πεύκων (Μελετιάδης-Κυριαζής): Γεωργίου 4, Τσιμερίκας 1, Ματενίδης 7(1), Στεφανίδης 13(3), Νώτης, Παπασάβογλου 9(1), Κιγμέτογλου 15(1), Μισαηλίδης, Χαραλαμπίδης 3(1), Χαρίτογλου, Δάρατζης, Βαϊντερλής 2
Μακεδονικός (Γεροφώτης-Φωτιάδης): Αμπαράς 9(3), Παπασάβογλου, Βακουφτσής, Στρυβάκης, Τραπεζάνογλου, Γαλανίδης 11(2), Χατζημιχαηλίδης 6(1), Φλιάτης Ι. 7(1), Φωταρούδης, Φλιάτης Γ. 17, Κόκκιος 2, Τσακαλέρης 7

ΔΕΚΑ-Λεύκιππος Ξάνθης 69-48
Διαιτητές: Μαραμής-Πράττος-Γεωργούλης (Φωτιάδης)
Δεκάλεπτα: 17-14, 39-24, 51-33, 69-48
ΔΕΚΑ (Νικολαϊδης-Χατζηβρέττας): Τουλούπης 8(1), Καπετάκης 12(2), Τσιροπούλης Μ. 4, Σουτζόπουλος 5(1), Πατρίκης, Καλαποθαράκος 9, Λιοτόπουλος 20(1), Κόνσουλας 11(1).
Λεύκιππος Ξάνθης (Παπαδόπουλος): Καντά 8(1), Παλλάκης7(1), Μακαρατζής 4(1), Τσίλογλου 2, Κατσαμούρης 6, Παπαδόπουλος 2, Μπουτσακτσή, Μαλανδρής 3(1), Χρήστου 16, Κάλτσος.

Σταυρούπολη-Ευκαρπία 79-92
Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ.-Καντερές-Ντόντης (Θεοδώρου)
Δεκάλεπτα: 25-25, 45-48, 62-73, 79-92
Σταυρούπολη (Νίκου-Κολογοσίδης): Τζουβάρας 5, Μητρόπουλος 11(1), Δασκαλόπουλος 11, Χολέβας 7(1), Λεπτοκαρίδης 3(1), Βουρτζούμης 2, Φωτιάδης 1, Κουντουραντζόγλου 2, Κακαρούδης 16(1), Γκαβέζος, Παπαπασχάλης 17(2), Κυλαντωνίδης Π. 4
ΠΣ Ευκαρπίας (Δαδαλάς): Μουρατίδης 16(4), Μελαδιανός 17(3), Βάνης 24(4), Παγώνης 2, Τσίγκας 8(1), Τζίμας, Παππάς, Σανιώτης 5(1), Μπαδής 13(3), Παλαμίδης, Καπλάνης 7

Ερμής Λαγκαδά-Πανσερραϊκός 52-46
Διαιτητές: Παπαγερίδης-Χατζηχαρίσης-Χατζημπαλίδης (Παπαδόπουλος Ν.)
Δεκάλεπτα: 14-5, 20-18, 39-29, 52-46
Ερμής Λαγκαδά (Παρίτσης-Σίμος): Τσακάλης, Χρυσανθάκης 4, Μάρουσιτς 11(1), Γκέλιος 16, Καμαριώτης, Λογοθέτης 8, Ανδρέου 6, Παπαδόπουλος 4(1), Γκοτζαμανίδης 3
Πανσερραϊκός (Κακιούζης-Κηρύκος): Αχτσής, Μιλόσεβιτς 7, Γρίψιος, Γεωργιανός 9(2), Κεραμάρης 10, Μάντζιος 20, Ντίνος, Χατζόπουλος

Βαθμολογία

1.Μακεδονικός 27 (14-3)
2.Μαχητές Πειραματικό Πεύκων 25 (10-5)
3.ΚΣ Γέφυρας* 24 (10-4)
4.Πανσερραϊκός* 24 (10-4)
5.Ερμής Λαγκαδά 24 (9-6)
6.Λεύκιππος Ξάνθης 23 (8-7)
7.ΔΕΚΑ* 22 (8-6)
8.ΧΑΝΘ 22 (7-8)
9.Σταυρούπολη ΕΚ* 18 (4-10)
10.ΠΣ Ευκαρπίας 17 (2-13)
11.ΑΟ Πολυγύρου 14 (0-14)

Η επόμενη αγωνιστική (17η, 11/2)

Λεύκιππος Ξάνθης-Σταυρούπολη ΕΚ
Μακεδονικός-ΔΕΚΑ
ΜΓΣ Γέφυρας-Μαχητές Πειραματικό Πεύκων
Πανσερραϊκός-ΧΑΝΘ
ΑΟ Πολυγύρου-Ερμής Λαγκαδά

Ρεπό: ΠΣ Ευκαρπίας

Περισσότερα Εδω

Facebook

Μπείτε στην ομάδα μας στο Facebook και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Google News

Ακολουθήστε το astratv.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Advertisement
OIKONOMIA6 ημέρες ago

Τρόφιμα με αλεύρι από γρύλο, αλευροσκουλήκι και ακρίδα με την «βούλα» της ΕΕ

ΕΛΛΑΔΑ23 ώρες ago

Μάκης Καψάλης: Στο νοσοκομείο ο τραγουδιστής – Υπέστη έμφραγμα

ΕΛΛΑΔΑ1 ημέρα ago

Οδηγός αυτοκινήτου πέρασε με κόκκινο και σκότωσε πατέρα τριών παιδιών στο Βόλο

ΜΑΓΝΗΣΙΑ2 ημέρες ago

Πέθανε ο 69χρονος επιχειρηματίας Στάθης Μόκας από Βόλο

ΕΛΛΑΔΑ5 ημέρες ago

Αμβρόσιος: Νέο παραλήρημα μετά τις εμετικές δηλώσεις για τα Τέμπη – Ποιον ηθοποιό αποκαλεί «διαβολόπαιδο»

LIFESTYLE6 ημέρες ago

Ελισάβετ Μουτάφη: Το περιστατικό που έζησε σε εκκλησία στην Αχαρνών

ΜΑΓΝΗΣΙΑ5 ημέρες ago

ΣΚΙΑΘΟΣ-ΗΜΕΡΕΣ ΑΝΟΙΞΗΣ ΚΑΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΓΙΩΤΑ ΜΑΝΤΑΛΑΡΑ ΚΑΤΕΓΡΑΨΕ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗ

ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ2 ημέρες ago

Αραχωβα -Το Λαογραφικο Μουσειο Ανακοινωνει Την Εναρξη Των Εργασιων Ψηφιοποιησης Του Ιστορικου Αρχειου

ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ3 ημέρες ago

Τα ιδιαίτερα γλυπτά του Ν. Μάνεση στα Λευκά Όρη – Ξυλογλυπτική στα… 1.200 μέτρα

ΕΛΛΑΔΑ5 ημέρες ago

Τέμπη: «Δεν ήταν ποτέ σε κώμα» λέει ο πατέρας της 25χρονης Ανυσίας

Advertisement
Advertisement

Μπείτε στην ομάδα μας στο Discord και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις


Μπείτε στην ομάδα μας στο Telegram και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Advertisement
Advertisement

Εγγραφείτε στο Ενημερωτικό Δελτίο μας

Διατηρούμε τα δεδομένα σας ιδιωτικά και μοιράζεστε τα δεδομένα σας μόνο με τρίτα μέρη που καθιστούν δυνατή αυτή την υπηρεσία. Διαβάστε την Πολιτική Απορρήτου μας.

Δημοφιλή