Connect with us

A.E.Λ.

S.L.2 / 5η: Ο Γιουματζίδης (Πέλλας) στο Καυτατζόγλειο, ο Τσιάρας (Καβάλας) στις Σέρρες (όλοι οι διαιτητές)

Published

on

Η ΚΕΔ/ΕΠΟ όρισε τους διαιτητές της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2.

Ο Μελέτης Γιουματζίδης (φωτό) από την Ένωση Πέλλας ορίστηκε διαιτητής στο παιχνίδι της Α.Ε.Λ. στο Καυτατζόγλειο με τον ΠΟ Τριγλίας (Ηρακλή) με βοηθούς τους Κουφό και Φράγιο (Μακεδονίας) και τέταρτο τον Κακουλίδη (Θράκης).

Στον αγώνα του Απόλλωνα Λάρισας το Σάββατο (27/11) στις Σέρρες με τον Πανσερραϊκό διαιτητής ορίστηκε ο Καβαλιώτης Παναγιώτης Τσιάρας με βοηθούς τους Νταβέλα (Μακεδονίας), Κουβαλάκη (Δράμας) και τέταρτο τον Πουλικίδη (Δράμας).

Αναλυτικότερα:

Super League 2 – 5η αγωνιστική

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

14:45 Πανσερραϊκός-Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Νταβέλας (Μακεδονίας) – Κουβαλάκης (Δράμας)

4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

14:45 Ηρακλής-ΑΕΛ

Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Βοηθοί: Κουφός – Φράγιος (Μακεδονίας)

4ος: Κακουλίδης (Θράκης)

14:45 Βέροια-Τρίκαλα

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Χριστοδούλου (Ημαθίας) – Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

4ος: Μέγας (Πιερίας)

14:45 Απόλλων Πόντου-ΠΑΟΚ Β

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)

Βοηθοί: Κουκούμης (Καβάλας) – Σάββας (Σερρών)

4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

14:45 Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Βοηθοί: Παπαφέστας – Μάνος (Λάρισας)

4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

14:45 Πιερικός-Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης) – Κορωνάς (Πειραιά)

4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

14:45 Ξάνθη-Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας) – Χατζηνάκος (Δράμας)

4ος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

14:45 Θεσπρωτός-Καβάλα

Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου) – Κακαφώνης (Αχαΐας)

4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

14:45 Παναθηναϊκός Β-Καραϊσκάκης Αρτας

Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Δελής (Βοιωτίας) – Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

17:00 Καλαμάτα-Εργοτέλης

Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας) – Φίλος (Βοιωτίας)

4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

14:45 Ηρόδοτος-Καλλιθέα

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Νικολάου (Αθηνών) – Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)

14:45 Λεβαδειακός-ΟΦ Ιεράπετρας

Διαιτητής: Βεργέτης Χρ. (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας) – Βιντσετζάτος (Αν. Αττικής)

4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

14:45 Επισκοπή-Χανιά

Διαιτητής: Νταούλας (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Οικονόμου Κ. (Δυτ. Αττικής) – Γούρνιας (Αν. Αττικής)

4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

14:45 Κηφισιά-Διαγόρας

Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης Α. (Ηρακλείου) – Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)

4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

14:45 Ρόδος-Ζάκυνθος

Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Τοροσιάδης – Αϊναλής (Μακεδονίας)

4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

17:00 ΑΕΚ Β-Αστέρας Βλαχιώτη

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)

Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας) – Οικονόμου Σπ. (Αχαΐας)

4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Περισσότερα εδω!

Advertisement

Advertisement <
Advertisement

Εγγραφείτε στο Ενημερωτικό Δελτίο μας

Διατηρούμε τα δεδομένα σας ιδιωτικά και μοιράζεστε τα δεδομένα σας μόνο με τρίτα μέρη που καθιστούν δυνατή αυτή την υπηρεσία. Διαβάστε την Πολιτική Απορρήτου μας.

Δημοφιλή

Κάντε εγγραφή στο
νέο μας κανάλι!

Δείτε Δελτία Ειδήσεων - Εκπομπές - Ρεπορτάζ
ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΔΩ!
Ολα τα βίντεο απο το μεγαλυτερο καναλι της Θεσσαλίας
close-link
Click Me